Az építőipari szakmák bemutatása

Az építőipari szakmák bemutatása 2021.01.28. 15:00-től.

A Vas Megyei Kereskedelmi és Iparkamara újdonságként útjára indítja a Mentorod Leszek programot, melynek célja az iskolák, képzőhelyek és szakmák bemutatása a diákok szemszögéből, elsősorban a pályaválasztás előtt álló 7-8. osztályos tanulóknak.

A program menete:

Előzetes regisztráció után a pályaválasztás előtt álló diákoknak (akár szüleikkel együtt) egy chatszobán keresztül lesz lehetőségük beszélgetni a mentorokkal (a mentorok 9-12. évfolyamos tanulók, akik önként jelentkeztek a programra). A mentorok bemutatják iskolájukat, szakmájukat, és válaszolnak a felmerülő kérdésekre is. A regisztráció korlátozott létszámban lehetséges alkalmanként és szakmánként, hogy a beszélgetés interaktív maradjon. A mentor diák mellett gyakorlati oktatásvezető tanár is részt vehet a beszélgetésekben, segítve azokat. A chatszobában történő beszélgetést és a programot a Vas Megyei Kereskedelmi és Iparkamara pályaválasztási tanácsadói moderálják.

Várjuk a jelentkezéseket 2021.01.27. 12:00 óráig szakma és időpont megjelöléssel!

Jelentkezni és a további részletekről érdeklődni az alábbi elérhetőségeken lehet:

Email cím: csaki.ivett@vmkik.hu és lajos.andrea@vmkik.hu

Tel. szám: Csáki Ivett 30/732-5341 és Lajos Andrea 30/734-8030

vagy